Zakończono prace związane z realizacją projektów pn. „Czysta energia w Gminie Lubartów - kolektory słoneczne i kotły na biomasę I” i „Czysta energia w Gminie Lubartów - kolektory słoneczne i kotły na biomasę II” współfinansowanych z budżetu UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa 4 Energia przyjazna środowisku, Działania 4.1 Wsparcie wykorzystania OZE.
Uprzejmie informujemy, że Gmina Lubartów zamierza przystąpić do nowej edycji projektu polegającego na montażu instalacji/mikro instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii (OZE) na potrzeby gospodarstw domowych. Projekt będzie realizowany przez Gminę Lubartów w przypadku otrzymania wsparcia finansowego ze środków pochodzących z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Działanie 4.1 – Wsparcie wykorzystania OZE.
Gmina Lubartów poszukuje osób chętnych zainteresowanych montażem instalacji solarnych 4-panelowych w ramach projektów: „Czysta energia w Gminie Lubartów – kolektory słoneczne i kotły na biomasę I" oraz „Czysta energia w Gminie Lubartów – kolektory słoneczne i kotły na biomasę II" współfinansowanych z budżetu UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa 4 Energia przyjazna środowisku, Działania 4.1 Wsparcie wykorzystania OZE.
Gmina Lubartów informuje, że poszukuje osób zainteresowanych montażem instalacji solarnych 4-panelowych na swoim budynku mieszkalnym. Instalacje 4-panelowe dedykowane są dla gospodarstw domowych, w których zamieszkuje 7 i więcej osób. Przypominamy, że z dofinansowania mogą skorzystać osoby fizyczne zameldowane w Gminie Lubartów, będące właścicielami lub użytkownikami budynku mieszkalnego położonego na terenie Gminy Lubartów, na którym planowany jest montaż instalacji.
W dniu wczorajszym tj. 7 listopada rozpoczęły się spotkania z mieszkańcami Gminy Lubartów w sprawie montażu instalacji solarnych w ramach projektów pn.: „Czysta energia w Gminie Lubartów – kolektory słoneczne i kotły na biomasę I" oraz „Czysta energia w Gminie Lubartów – kolektory słoneczne i kotły na biomasę II" współfinansowanych z budżetu UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa 4 Energia przyjazna środowisku, Działania 4.1 Wsparcie wykorzystania OZE.
16 października w siedzibie Urzędu Gminy odbyło się spotkanie dotyczące rozpoczynającego się montażu kotłów na biomasę w ramach projektów pn.: „Czysta energia w Gminie Lubartów – kolektory słoneczne i kotły na biomasę I” oraz „Czysta energia w Gminie Lubartów – kolektory słoneczne i kotły na biomasę II” współfinansowanych z budżetu UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa 4 Energia przyjazna środowisku, Działania 4.1 Wsparcie wykorzystania OZE.
Informujemy, że rozpoczyna się montaż instalacji solarnych na terenie gminy Lubartów. W dniu 10 października br. została podpisana umowa z Wykonawcą zadania realizowanego w ramach projektów pn.: „Czysta energia w Gminie Lubartów – kolektory słoneczne i kotły na biomasę I" oraz „Czysta energia w Gminie Lubartów – kolektory słoneczne i kotły na biomasę II" współfinansowanych z budżetu UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa 4 Energia przyjazna środowisku, Działania 4.1 Wsparcie wykorzystania OZE.
Podpisano umowę z Wykonawcą na montaż instalacji solarnych, montaż rozpocznie się jeszcze w tym roku
W dniu dzisiejszym tj. 10 października Wójt Krzysztof Kopyść podpisał umowę na montaż instalacji solarnych w związku z realizacją projektów pn.: „Czysta energia w Gminie Lubartów – kolektory słoneczne i kotły na biomasę I" oraz „Czysta energia w Gminie Lubartów – kolektory słoneczne i kotły na biomasę II" współfinansowanych z budżetu UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa 4 Energia przyjazna środowisku, Działania 4.1 Wsparcie wykorzystania OZE.
Strona 1 z 3